15+ Şık Bayan Dolgu Topuk Ayakkabı

Reklam:

Topuklu ayakkabılar, her zaman kadınları şık ve feminen gösterse de; çoğu zaman rahat olamayabiliyor. Topuklu ayakkabı kategorisindeki en moda , en rahat ve en spor model olan dolgu topuk ayakkabılar, özellikle topuklu ayakkabı kullanamayan bayanların bile topuklu ayakkabı kategorisindeki tercihi haline geliyor. Siz de rahatınıza düşkünseniz, aynı zamanda topuklu ayakkabı kullanmak ve trend görünmek istiyorsanız; aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz.

1. Gündüz ya da gece kıyafetlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz dolgu topuk ayakkabılar, rahat ve şık bir alternatif oluşturacaktır.

Dolgu Topuk Ayakkabı

2. İçinde bulunduğumuz şu kış günlerinde, dolgu topuk bot modelleri de aynı şekilde şık ve rahat olacaktır. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan gizli dolgu topuk modeller, hem spor görünecektir; hem de boyunuzu daha uzun hale getirecektir.

Siyah Dolgu Topuk Bot

3. Bağcıklı ve dolgu topuk asker botu modelleri, son birkaç sezonun en çok tercih edilen bot alternatiflerinden biri haline geliyor.

Dolgu Topuk Bot

4. Farklı tasarıma sahip olan abiye modeller arasında her tarza uygun bir model var!

Dolgu Topuk Sandalet

5. Bir iki sezondur en çok tercih edilen ve en farklı ayakkabı modellerinden biri olan dolgu topuk spor ayakkabı modelleri, tarzı spor olan bayanlar için topuklu ayakkabı seçeneği olabilir.

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı

6. Dekolteli, kayışlı, asimetrik modelleri gece kombinlerinizde tercih edebilir; rahat ve farklı bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Dekolteli, kayışlı, asimetrik modelleri gece kombinlerinizde

7. Dantel modeller sayesinde vintage bir hava yakalayabilirsiniz. Bu sezon transparan ve dantel gibi detayların trend olmaya devam ettiğini de unutmayın.

Dantel modeller sayesinde vintage bir hava yakalayabilirsiniz.

8. Bu sene birçok ünlü spor ayakkabı markası, gizli dolgu topuklu spor ayakkabı modelini bünyesinde bulunduruyor. Alıştığınız kalite ve rahatlığa, alışmadığınız bir tasarım eklenecek; günlük şıklıkları kolayca yakalayabileceksiniz.

Bu sene birçok ünlü spor ayakkabı markası, gizli dolgu topuklu spor ayakkabı modelini bünyesinde bulunduruyor.

9. Bilek detaylı dolgu topuk ayakkabı modelleri, şık ve değişik alternatifler olabilir fakat boyunuz kısaysa; bu modellerin bacak boyunuzu keserek sizi daha kısa göstereceğini de aklınızdan çıkarmayın.

Bilek detaylı dolgu topuk ayakkabı modelleri

10. Farklı materyallerin bir arada kullanıldığı, dikkat çekici renklerden ve ayrıntılardan oluşan modeller sayesinde daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Farklı materyallerin bir arada kullanıldığı, dikkat çekici renklerden ve ayrıntılardan oluşan

11. Yazlık bot modelleri; bu senenin en çok kullanılan trendlerinden biriydi. Dolgu topuk şıklığı ve bu tasarımın farklılığı bir araya geldiğinde; ortaya hem rahat, hem de dikkat çekici ayakkabı modelleri çıkıyor.

Dolgu topuk şıklığı ve bu tasarımın farklılığı bir araya geldiğinde; ortaya hem rahat, hem de dikkat çekici ayakkabı modelleri çıkıyor.

12. Kurdele ayrıntılı modeller; vintage kombinlerinize uyum sağlayacaktır. Özellikle süet, dantel, kadife gibi modeller bu tarza daha çok yakışacaktır.

Kurdele ayrıntılı modeller; vintage kombinlerinize uyum sağlayacaktır.

13. Dolgu topuk ayakkabılar; bazı kadınlara hantal ve feminen olmayan bir görüntü çizebilir fakat farklı ve modern tasarımlar sayesinde bu izlenim yok edilebilir.

Dolgu topuk ayakkabılar; bazı kadınlara hantal ve feminen olmayan bir görüntü çizebilir...

14. Topuk puntosu ne kadar yüksek olursa olsun; dolgu topuk ayakkabılar her zaman çok rahattır ve birçok kısa topuklu modelden bile daha rahat kullanılır.

Topuk puntosu ne kadar yüksek olursa olsun; dolgu topuk ayakkabılar her zaman çok rahattır ve birçok kısa topuklu modelden bile daha rahat kullanılır.

15. Sade modeller yerine daha dikkat çekici alternatifleri tercih etmek isteyenler için; son birkaç yılın en favori tarzlarından olan pop art desenlere sahip modeller uygun olabilir.

Sade modeller yerine daha dikkat çekici alternatifleri tercih etmek isteyenler için...

16. Özellikle yaz aylarına uygun olan tarzı ve kullanımıyla hasır, ipli, açık modeller rahat ve şık olacaktır.

Özellikle yaz aylarına uygun olan tarzı ve kullanımıyla hasır, ipli, açık modeller rahat ve şık olacaktır.

17. Kendi sade ama topuk kısmı hareketli olan modeller, farklı alternatifler olabilir. Özellikle topuk kısmında farklı desenler bulunan, rengarenk dolgu topuk ayakkabı modelleri sayesinde tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kendi sade ama topuk kısmı hareketli olan modeller, farklı alternatifler olabilir.

18. Bu yılın her alanında altın ve metalik tonlar moda! Parıl parıl, metalik bir ayakkabı modeli sayesinde özel günleriniz daha da ışıltılı geçecek!

Parıl parıl, metalik bir ayakkabı modeli sayesinde özel günleriniz daha da ışıltılı geçecek!

19. Puantiyeler, kurdeleler, kayışlar, desenler… Birbirinden farklı tarzda ve modelde olan dolgu topuk ayakkabılar sayesinde özellikle özel günlerinizi rahat geçirebilirsiniz. Koşturmanız gereken, yorulabileceğiniz günlerde rahatsız topuklu ayakkabı modelleri yerine dolgu topuk ayakkabı rahatlığını tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Puantiyeler, kurdeleler, kayışlar, desenler...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN