15+ Kot Etek Kombinleri

Reklam:

Yazın en trend parçalarından olan kot etekleri nasıl kombinleyeceğim diye mi düşünüyorsunuz? Sizin için 15+ Kot Etek Kombinleri‘ni bir araya getirdik.

Kot etek ve ceketler 90’lardan sonra günümüzde yine moda olmayı başardı. Yazın en popüler parçalarından olan Cheap NFL Jerseys kot etekler de dolaplarımızda yerini almaya başladı. Peki kot etekleri yaz ve bahar aylarında nasıl kombinleriz? Öncelikle dar ve düğmeli mini kot etekler oldukça moda, bol bluz ve gömlekler çok hoş duran bu kot etekleri sandaletlerle ve spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Midi boy kot etekler ise eğer dar kesim ise topuklu ayakkabılarla oldukça hoş duruyor.  Uçları püsküllü ve eskitme kot etekler ise kot pantolonlarda olduğu gibi oldukça popüler! Yüksek belli kot etekleri ise büstiyer ve crop top bluzlerle beraber giyerek ortaya hoş bir görüntü çıkarabilirsiniz.  Daha klasik bir görünüm elde etmek istiyorsanız diz hizasında dar kesim bir kot eteği bol bir bluz, minik bir çanta ve zarif ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Bizim bu yaz için favorimiz dar düğmeli kısa kot etekler! Her türlü stile ve tarza uygun kombinlenebildiği gibi oldukça moda! Haydi şimdi siz de galerimizdeki çoğunluğu günlük kombinlerden oluşan kombin fikirlerine göz atın ve bu yaz trend bir görünüme kavuşun!

1. Etekli Kombin

Etek Kombinleri

2. Kot Etek Kombini

Kot Etek Kombinleri

3. Etek Bluz Kombini

Etek Bluz Kombinleri

4. Midi Kot Etek Kombini

Midi Etek Kombinleri

5. Etek Kombin

Etek Kombin

6.

Kot Etek Kombinleri-6

7.

Kot Etek Kombinleri-7

8.

Kot Etek Kombinleri-8

9.

Kot Etek Kombinleri-9

10.

Kot Etek Kombinleri-10

11.

Kot Etek Kombinleri-11

12.

Kot Etek Kombinleri-12

13.

Kot Etek Kombinleri-13

14.

Kot Etek Kombinleri-14

15.

Kot Etek Kombinleri-15

16.

Kot Etek Kombinleri-16

17.

Kot Etek Kombinleri-17

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN