15+ İlginç Duvar Saati Modelleri

Reklam:

Duvar saatleri bir gereklilik olmasının yanı sıra evinizdeki en önemli aksesuarlardan. 15+ İlginç Duvar Saati Modelleri galerimizde birbirinden yaratıcı duvar saati modellerini beğeninize sunuyoruz!

İlginç duvar saatleri hediye etmek günümüzde oldukça moda bir gelenek haline geldi. Bu dekoratif ve ilginç duvar saatlerini dilerseniz kendi eviniz veya ofisinizde kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinize ev hediyesi veya ofis hediyesi olarak götürebilirsiniz. Duvar saati hediye etmek oldukça güzel bir hediye fikridir. Çünkü duvar saatleri uzun yıllar kullanılan ve bir evin en belirgin ve göze çarpan yerlerine asılan eşyalardır. Hele ki hediye etiğiniz duvar saati ilginç ve esprili bir modelse, hediye ettiğiniz kişi için de unutulmaz bir anı olacaktır. Duvar saati seçerken dikkat etmeniz gereken evin hangi odası için seçtiğinizdir. Bu tarz esprili modeller salonunuz fazla şatafatlı ve klasik olarak döşenmişse çok fazla uyumlu olmayabilir.  Ancak ev dekorasyonunuza uygun olduğu takdirde ilginç duvar saatlerini her daim evinizde kullanabilirsiniz. Mutfak ve yatak odası için bu tarz eğlenceli saat modelleri oldukça uygundur. Ofisinizde böyle yaratıcı duvar saatleri olduğunuzu düşünsenize, sizce de zaman su gibi akıp geçmez miydi? 🙂 İster eviniz için ister sevdiğiniz biri için olsun işte karşınızda birbirinden ilginç ve dekoratik duvar saatleri!

1. Duvar Saat Modeli

Duvar Saat Modelleri

2. Duvar Saatleri Modeli

Duvar Saatleri Modelleri

3. İlginç Duvar Saat Modeli

İlginç Duvar Saat Modelleri

4. Dekoratif Duvar Saat Modeli

Dekoratif Duvar Saat Modelleri

5. Değişik Duvar Saati Modeli

Değişik Duvar Saatleri Modelleri

6.

İlginç Duvar Saati Modelleri-6

7.

İlginç Duvar Saati Modelleri-7

8.

İlginç Duvar Saati Modelleri-8

9.

İlginç Duvar Saati Modelleri-9

10.

İlginç Duvar Saati Modelleri-10

11.

İlginç Duvar Saati Modelleri-11

12.

İlginç Duvar Saati Modelleri-12

13.

İlginç Duvar Saati Modelleri-13

14.

İlginç Duvar Saati Modelleri-14

15.

İlginç Duvar Saati Modelleri-15

16.

İlginç Duvar Saati Modelleri-16

17.

İlginç Duvar Saati Modelleri-17

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN