15+ Değişik Bardaklar

Reklam:

Son zamanlarda ekstra özen göstererek şık sofralar oluşturmak, sosyal medyada bol bol paylaşılan güzel sofra fotoğrafları yayınlamak, modayı takip edip uyumlu parçalarla güzel bir sunum hazırlamak hepimizin yaptığı ve gördüğü şeylerden diyebiliriz. Şık sofralar kurmanın yolu, değişik ve dikkat çekici parçalar kullanmaktan geçer. Son zamanlarda sürekli karşımıza çıkan farklı tasarım bardaklar sayesinde bunu yapmanız mümkün. Özellikle yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde, farklı bardak alternatifleri yardımıyla yılbaşı partinizde misafirlerinize şık bir sofra kurabilirsiniz. İşte sofralarınızı hareketlendirecek değişik bardak modelleri

1. Zarif formuyla sofralara şıklık katan kadehler, farklı tasarımlar ve desenler yardımıyla daha da kaliteli bir hava oluşturmak için etkili olabilir.

Zarif formuyla sofralara şıklık katan kadehler...

2. Çay ve kahve fincanlarında sezonun modası altın işlemeleri, altının ışıltısını kullanarak hem modern, hem de dikkat çekici bir sunum oluşturabilirsiniz.

Çay ve kahve fincanlarında sezonun modası altın işlemeleri...

3. Esprili bardak modelleri bu yıl çok moda! Yaratıcılığınızı kullanıp bu modelleri kendiniz bile yapabilirsiniz.

Esprili bardak modelleri...

4. Renkli, eğlenceli, hayvan motifli kupa bardaklarla kışın soğuk günlerini ısıtabilir, gününüzü biraz renklendirebilirsiniz.

Renkli, eğlenceli, hayvan motifli kupa bardaklar...

5. Sıradan kadehlerin günümüzün şık sofralarında yeri yok! Rengarenk, desenli, kişiye özel tasarımlı gibi birçok farklı kadeh modeline sahip olabilirsiniz.

Kişiye özel tasarımlı gibi birçok farklı kadeh modeli...

6. Işıltılı, simli, parlak renkli, taşlı gibi dikkat çeken ve parlayan kadeh modelleri sayesinde de ışıl ışıl sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Işıltılı, simli, parlak renkli, taşlı...

7. Cupcake desenli mutfak ürünleri, bu sezon her yerde karşımıza çıkıyor. Hem şirin, hem de soft renkleriyle etkili bir görünüm sağlayan cupcake desenlerini bardaklarınıza da taşıyabilirsiniz.

Cupcake desenli mutfak ürünleri...

8. Bardakların değişik tasarımları kadar esprili ve dikkat çekici kaşıklar da onları hareketlendirmeye yetiyor. Kendinden kaşığı olan kupa modelleri, herkesi kendine hayran bırakacak!

Kendinden kaşığı olan kupa modelleri...

9. Eskinin zerafetini bugünün sofralarına taşımaya ne dersiniz? Gerçekten antika çay takımlarına sahip olmanıza gerek yok; günümüzde birçok replika ürün bulmanız mümkün. Vintage modasının hızla devam ettiği bu yılda da sunumlarınıza da bu etkiyi getirebilirsiniz.

Eskinin zerafetini bugünün sofralarına taşımaya ne dersiniz...

10. Biraz aşkın güzelleştiremeyeceği şey var mıdır? Buna bir bardak bile dahil. Özellikle çift bardakları, kombin ve bir bütün oluşturan kupalar, kalpli bardak modelleri bu sezonun modellerinden…

Kalpli bardak modelleri...

11. Tabağı ve kaşığıyla bir bütün olan sunum modelleri sayesinde misafirlerinizi bardaklarınıza hayran bırakabilirsiniz.

Tabağı ve kaşığıyla bir bütün olan sunum modelleri...

12. Modern ve futuristik tasarımlar da bu sezonun sofralarında karşımıza bol bol çıkacağa benziyor. Geometrik kesimli modern bardak modellerini kullanabilirsiniz.

Geometrik kesimli modern bardak modelleri...

13. Son zamanlarda karşımıza çıkan farklı bardak tasarımlarından biri de; kendinden pipet takma yeri olan farklı modeller. Kapaklı, pipet takılabilen soğuk içecek bardaklarıyla şık sunumlar oluşturabilirsiniz.

Kendinden pipet takma yeri olan farklı modeller...

14. Çocukluktan, renklerden ve şirin şeylerden, masallardan vazgeçemeyenlerden misiniz? ‘Güzel ve Çirkin’ masalından çıkıp sofralarınıza gelen bu fincan gibi; masal esintili parçaları da sofralarınızı hareketlendirmek adına kullanabilirsiniz.

Masal esintili parçalar...

15. Artık kutlamalar, partiler, düğünler hep konsepte dayalı yapılıyor. Konseptle uyumlu bardak modelleri; özellikle el yapımı modeller bu senenin vazgeçilmezlerinden…

Konseptle uyumlu bardak modelleri...

16. Renkli camlar, takılardan bardaklara kadar bu senenin her alanında kendine bir yer buluyor.

Renkli camlar...

17. Kendiniz bile yapabileceğiniz renkli cam modeller sayesinde farklı sunumlar oluşturabilirsiniz. Sade sofraları hareketlendirmek ve misafirlerinize şık ikramlar sunmak için kutlamalarınıza yakışan değişik bardak modellerini kullanabilirsiniz.

Değişik bardak modelleri...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN