15+ Bayanlar için Güzel Saatler

Reklam:

Kıyafetlerimizi hareketlendirmek ve tamamlamak için takıları kullanırız fakat herkes takı sevmeyebilir. Yüzükler, küpeler, kolyeler ve bilezikler size fazla geliyorsa ya da sevmiyorsanız, yine de kombinlerinizi bir şekilde tamamlamak, hareketlendirmek istiyorsanız; aksesuarlar arasında en kullanışlı ve spor parça olan saatler tam size göre! Bu yılın saat modasında birbirinden farklı modeller var ve her yere giderken bir saat takarak şık olabilirsiniz. İşte bu yılın en güzel bayan saat modelleri

1. Kombinlerinize gerçek anlamda biraz renk katmak istiyorsanız; bu alacalı saat modelleri bu işi başarabilecek kadar renkli ve dikkat çekici!

Kombinlerinize gerçek anlamda biraz renk katmak istiyorsanız...

2. Bir davete giderken de tek bir saatle şık olabileceksiniz. Sırf taşlardan oluşan saat modelleri, kombininiz için birçok takıdan daha etkili bir görünüm sağlayacaktır.

Bir davete giderken de tek bir saatle şık olabileceksiniz...

3. Şık olmanız gerektiğinde bile aykırı tarzınızdan ödün veremiyorsanız; deri işlemeli, taş ve zımba detaylı bu tarz modelleri tercih edebilirsiniz.

Deri işlemeli, taş ve zımba detaylı...

4. Modern tasarımları beğeniyorsanız; kelepçe saat modelleri ve metal detayları kombinlerinize o modern havayı verecektir.

Kelepçe saat modelleri...

5. Bu yılın modasında yer alan altın, beyazla buluştuğunda kibar ve şık bir görünüm sağlıyor. Böyle bir saatle sade kıyafetlerinizde kibar bir hava yaratabilirsiniz.

Altın, beyazla buluştuğunda kibar ve şık bir görünüm sağlıyor...

6. Altının uyum sağladığı diğer renk de siyah. Altın ve siyah kombini bir saat; hem dikkat çekici, hem de asil duracaktır.

Altın ve siyah kombini bir saat...

7. Klasikler de modern bir forma sokulabilir. Alışılmış metal saat formuna birkaç farklı detay ekleyerek, modern saat modelleri oluşturulmuş. Böyle bir saatle hem klasik tarzınızı, hem de modern havanızı koruyabilirsiniz.

Alışılmış metal saat formuna birkaç farklı detay ekleyerek...

8. Derinin yeri her zaman ayrıdır. Deri saat modelleri, her devirde ve her tarzda kendine yer edinen bir modeldir…

Deri saat modelleri...

9. Sade saat modelleri tercih ediyorsanız; size çok uygun bir trend var: Saatlerin yanında uyumlu bileklikler kullanarak etkili bir görünüm elde etmek, son zamanların güzel bir modası!

Saatlerin yanında uyumlu bileklikler kullanarak etkili bir görünüm elde etmek, son zamanların güzel bir modası...

10. Sadece taşlardan oluşan altın rengi bir saat sayesinde, özel günlerinizde sade bir elbisede bir saat takarak bile dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sadece taşlardan oluşan altın rengi bir saat sayesinde...

11. Klasik, düz deri saat modellerini her türlü kombininizde ve her renkle kullanabilirsiniz.

Klasik, düz deri saat modelleri...

12. Saatinizin detaylarını içeren takım bilekliği, saatinizle birlikte kullanarak hoş bir tarz yakalayabilirsiniz.

Saatinizin detaylarını içeren takım bilekliği...

13. Modern tasarımlar ve altın zincirin harika uyumu! Ünlü markaların çıkardığı özel tasarım saatler sayesinde başka hiçbir takı kullanmanıza gerek kalmayacak.

Modern tasarımlar ve altın zincirin harika uyumu...

14. Son yıllarda en çok tercih edilen spor modellerden biri de; LED saat modelleri. Özellikle plastik kayışlı ve rengarenk modeller, günlük kombinlere uygun renklerde tercih ediliyor.

LED saat modelleri...

15. Hayvan desenlerinin en çok tercih edileni olan leopar, saatle birleşince feminen ve dikkat çekici bir etki oluşturuyor. Düz renkli kombinlerinizde hareketli bir detay istiyorsanız; bu tarz bir saat bunu başaracaktır.

Hayvan desenlerinin en çok tercih edileni olan leopar...

16. Düz kayışlı fakat iç kısmı desenli olan saat modelleri, farklı bir aksesuar isteyenler için ideal. Farklı desenler, baskılar, hayvanlar ve semboller yer alan saat modelleri sayesinde spor bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Düz kayışlı fakat iç kısmı desenli olan saat modelleri...

17. Çiçekleri de unutmamalı! Saatinizin kayışında ya da iç kısmında çiçek desenleri kullanarak, kışın ortasında çiçek açabilirsiniz.

Çiçekleri de unutmamalı...

18. Sırf metal bir saat sayesinde futuristik bir hava yakalayabilirsiniz. Özellikle modern kombinlerinizde böyle bir saat çok uyumlu duracaktır.

Sırf metal bir saat sayesinde futuristik bir hava yakalayabilirsiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN