15+ Alçak Topuklu Ayakkabı Modelleri

Reklam:

Topuklu ayakkabılar, feminen ve şık görünümüyle bütün kadınların dikkatlerini üzerine çekse de; herkes yüksek topuklu ayakkabı kullanamayabilir. Bunun yerine daha alçak puntolu ayakkabılar, kullanım olarak daha kolaydır ve daha naif bir şıklık getirir. Eğer fazla yüksek topuklu modeller yerine alçak topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyorsanız; bu senenin en moda modellerine göz atabilirsiniz.

1. Vintage, her zaman moda olacağa benziyor. Gittikçe geçmişe gidilen moda dünyasında; kısa topuklu, Mary Jane modeli ayakkabılarla hem vintage, hem trend bir hava yakalayabilirsiniz.

Kısa topuklu, Mary Jane modeli...

2. Kısa topuklu ve bilekli sandalet modelleri, bu yazın en çok tercih edilen modellerinden oldu.

Kısa topuklu ve bilekli sandalet modelleri...

3. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken, kısa ve ince topuklu ayakkabı modelleri sayesinde kibar bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kısa ve ince topuklu ayakkabı modelleri...

4. Maskülen tarzdaki kayışlı, dekolteli ve deri modeller; bu senenin trend ayakkabı modellerinden. Her tarza uyum sağlasalar da; en çok maskülen ve rock tarzlarına uygun olabilir.

Maskülen tarzdaki kayışlı, dekolteli ve deri modeller...

5. Danteller, romantik ve eski tarz görünüm için ideal olacaktır. Sade elbiselerinizin altında kullanacağınız dantel ayakkabılar, romantik bir hava yakalamanızı sağlayabilir.

Dantel ayakkabılar...

6. Alçak dolgu topuklu modeller; hem çok rahat kullanılabilir, hem de sade bir şıklık yakalamak için ideal olabilir.

Alçak dolgu topuklu modeller...

7. Kontrast renklerin bir arada kullanıldığı modeller, kombinlerinizde dikkat çekmeniz ve aykırı bir tarz yaratmanız için etkili olacaktır.

Kontrast renklerin bir arada kullanıldığı modeller...

8. Orta bantlı ayakkabı modelleri, her zaman ayaklarınızı daha kibar gösterecektir; unutmayın.

Orta bantlı ayakkabı modelleri...

9. Klasik, düz renkli, kısa topuklu bir ayakkabıyı her zaman kullanabilirsiniz. Her döneme ve tarza uyabilen bu sade modelleri kurtarıcı olarak kullanabilirsiniz.

Klasik, düz renkli, kısa topuklu...

10. Kalın ve kısa topuklu bootieler, bu kışın en favori modellerinden…

Kalın ve kısa topuklu bootieler...

11. Retro ayakkabı modelleri; özellikle Oxford’lar bu senenin de trendlerinden biri. Topuklu ayakkabı, Oxford ve Mary Jane karışımı diyebileceğimiz bu eski tarz model sayesinde eskiyle yeniyi karıştırarak trend olabilirsiniz.

Retro ayakkabı modelleri...

12. Hasır ayakkabılar, yazın gözde modellerinden biriydi. Özellikle farklı renklerde ve desenlerde olan, dikkkat çekici modeller sayesinde rengarenk zamanlar geçirebilirsiniz.

Hasır ayakkabılar...

13. Neon renkler, yazın en dikkat çekici tonları olmakla beraber kışın da kullanılacak. Kısa topuklu ve neon ayakkabı modelleri sayesinde dikkat çekmemeniz mümkün değil!

Kısa topuklu ve neon ayakkabı modelleri...

14. Farklı tonlardaki birkaç derinin birleşiminden oluşan modeller, dikkat çekici ve klasik bir hava sergiliyor.

Farklı tonlardaki birkaç derinin birleşiminden oluşan modeller...

15. Özellikle bilekli açık ayakkabı modelleri, bu senenin en güzel topuklu ayakkabı modellerinden biri diyebiliriz. Bu tarz ayakkabıları mini elbiselerle, etek ve şortlarla kombinleyebilirsiniz.

Bilekli açık ayakkabı modelleri...

16. Sevdiğiniz bir ayakkabının hem babeti, hem de topuklu modeli olsun istemez misiniz? Birçok ünlü markada bulabileceğiniz ayakkabı modellerinde; hem babet, hem de aynı modelin topuklu versiyonunu alabilirsiniz. Böylece şıklığınızdan ve sevdiğiniz tarzdan vazgeçmeden, yorulduğunuz an o ayakkabının babetini kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir ayakkabının hem babeti, hem de topuklu modeli olsun istemez misiniz...

17. Bantlı ayakkabı modelleri, yaz-kış kullanabileceğiniz alternatiflere sahip. Özellikle sade elbiselerde etkili bir görünüm sağlayan bu tarz modeller, yazlık kombinlerinizin kurtarıcısı olurken kışın da abiyelerin altında, kapalı mekanlarda kullanabileceğiniz modeller olabilir.

Bantlı ayakkabı modelleri...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN