10+ Renkli Güneş Gözlükleri

Reklam:

Yaz-kış kullandığımız, vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biri olan güneş gözlükleri, son yıllarda klasik çizgisinden çıkarak birbirinden farklı renk ve modellere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Kışa girdik diye güneş gözlüklerinizden vazgeçmeyin; kışın da kurtarıcınız olabilecek, hiç olmazsa kombinlerinize renk katabilecek bir aksesuar olduğunu unutmayın. İşte son zamanların en moda, en renkli ve farklı güneş gözlüğü modelleri…

1. Bir süredir renkli camlı güneş gözlüğü modellerini görmeye başladık. Klasik modellerin hareketli ayrıntısı olan renkli camlar, kombinlere uydurularak kullanılabilir.

Renkli camlı güneş gözlüğü modelleri...

2. Aynalı camlı güneş gözlüğü modelleri, yine son zamanlarda çok tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Aynalı camlı güneş gözlüğü modelleri...

3. Farklı renklerin ve tasarımların kombininden oluşan güneş gözlüğü modelleri; hem modern, hem de trend bir görünüm için ideal…

Farklı renklerin ve tasarımların kombininden oluşan güneş gözlüğü modelleri...

4. Dikkat çekici renklere sahip olan kemik gözlük modelleri, hareketli ve renkli karakterini yansıtmak isteyenler farklı bir alternatif olacaktır.

Kemik gözlük modelleri...

5. Bunun yerine klasikleşmiş bazı güneş gözlüğü modellerini trend hale getiren renkli ve aynalı camları sayesinde; eskiyle yeniyi bir arada kullanabilirsiniz.

Renkli ve aynalı camlar...

6. Sezonun favori rengi olan mavi, bu sene her parçada karşımıza çıkacak. Tabi ki güneş gözlükleri de bundan nasibini alıyor.

Sezonun favori rengi olan mavi...

7. Sade tonlarda olan ama renkli cama sahip gözlük modellerini kombininizdeki renklere uydurabilirsiniz.

Renkli cama sahip gözlük modelleri...

8. Birkaç sezondur trend olan yuvarlak gözlük modelleri de renkli camlar sayesinde daha dikkat çekici hale gelebiliyor.

Yuvarlak gözlük modelleri...

9. Renkli kombinlerinizde kontrast renkte bir güneş gözlüğü kullanarak etkiyi arttırabilirsiniz.

Kontrast renkte bir güneş gözlüğü...

10. Şeffaf gözlüklere uygulanan renkli camlar, sezonun trend ayrıntısı altınla buluşunca ortaya modern, trend ve dikkat çekici bir güneş gözlüğü modeli çıkmış.

Renkli camlar...

11. Birçok kaliteli markanın çıkardığı klasik pilot gözlüğü modelleri, her sezon kullanılabilecek ve her yüz şekline yakışabilecek bir gözlük modelidir.

Klasik pilot gözlüğü modelleri...

12. Bu modeli birçok kombinde de kullanabilirsiniz. Unisex bir model olan bu güneş gözlüğü modeli, günümüzde birçok farklı tasarıma da sahip…

Unisex bir model olan bu güneş gözlüğü modeli...

13. Özellikle renkli cam trendine uygun olarak üretilen modelleriyle kombinlerinize renk katacaktır. Her mevsimde, her kombinde güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Farklı tasarımları seviyorsanız; kombinlerinize modern ve trend bir hava katabilirsiniz.

Her mevsimde, her kombinde güneş gözlüğü kullanabilirsiniz...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN