10+ En Şık Pierre Cardin El Çantası

Reklam:

Kolda duruşu ve kıyafeti tamamlaması açısından çantalar bayanların olmazsa olmazlarındandır. Çanta bir bayan için tutkudur. Her bayanın gardobun da birçok model yer almaktadır. Bu çantalar gündelik yaşamda ve özel günlerde hoş tasarımları ile kıyafetler ile kombin edilerek şık görünmenizi sağlamaktadır. Kıyafetlerinize kombine edilebilecek moda ve şık çanta arayışı içinde iseniz 2014/ 2015 Pierre Cardin çanta koleksiyonundan yardım alabilirsiniz.

1. Sezonun rengi olan mavi ve demir detaylar sayesinde günlük yaşamda, gündelik kıyafetler ile kombin edilerek gününüzü uyum içinde geçirmenize olanak sağlar.

Sezonun rengi olan mavi ve demir detaylar...

2. Kahverengi derinin Pierre Cardin detayları birleşmesinden oluşan çanta, bir kumaş pantolon, gömlek ve elbise ile kombine edildiği zaman dikkat çekecektir.

Kahverengi derinin Pierre Cardin detayları birleşmesinden oluşan çanta...

3. Portföy çantayı, gece elbisesi ve klasik elbiseler ile kombinleyerek dikkat çekebilirsiniz.

Portföy çanta...

4.Kırmızı ve beyazın asaletini sunan çanta, hem spor olarak hem de kumsalda kullanmak için her kıyafet ile kombine olabilir.

Kırmızı ve beyazın asaletini sunan çanta...

5. Bu sezonun en güzel trendleri arasında yer alan her tarz kombinde kullanabilirsiniz

Bu sezonun en güzel trendleri arasında yer alan çanta...

6. Siyah ve beyazın asaletini sunan çanta, elbise, açık yaka bluzlar ve dikkat çekici kolyeler ile şıklık etkisini arttırmaktadır.

Siyah ve beyazın asaletini sunan çanta...

7. Soft renklerin kullanıldığı aksesuar bu sezon moda trendleri arasında bulunur. Kullanım esnasında desensiz kıyafetleri ile kullanmaya dikkat edilmelidir.

Soft renklerin kullanıldığı çanta...

8. Hareketli renkleri ile pantolon ve bodynizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu çanta kombini ile farklı renkleri tercih edebilirsiniz.

Çanta kombini ile farklı renkleri tercih edebilirsiniz...

9. Çanta ile süetin birleşiminden oluşan çanta, hem tarz görünüm hem de kolay kullanım açısından tamamlayıcı bir parçadır.

Çanta ile süetin birleşiminden oluşan çanta...

10. Sezonun trendi olan mavi rengi çantalar, farklı hareketli ve tondaki spor kıyafetler ile ana bir tamamlayıcıdır.

Sezonun trendi olan mavi rengi çantalar...

11. Siyahın asaletini altın sarısı ile sunan çanta klasik kıyafet kombinleri ile girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmanıza olanak sağlar.

Siyahın asaletini altın sarısı ile sunan çanta...

Reklam:

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Moda 2016

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN